DEŇ DETÍ:)

Fotogaléria: Dopravné ihrisko:)

NOC V MŠ

Ako všetky deti, aj tie naše milujú rozprávky. Počas jednej čarovnej noci v materskej škole sa preniesli do kúzelného sveta rozprávkových bytostí, čakalo ich veľa zaujímavých aktivít a odvážlivci zostali na noc v škôlke. To bolo radosti :)

TANGRAMIÁDA

Počas dopoludnia sa v našej materskej škole uskutočnila hravá tangramiáda. Deti sa prostredníctvom prezentácie a maľovaného čítania zoznámili s hrdinami príbehu - zvieratkami z gazdovstva, následne ich zložili podľa plánika z geometrických útvarov a s pomocou bee-bot včielky ponavštevovali gazdovský dvor. 

PLÁVANIE

Aj počas tohto školského roka mali naše deti možnosť prihlásiť sa na plavecký kurz, vďaka ktorému z nich máme teraz malé rybičky.

KRÚŽOK ANGLICKÉHO JAZYKA

Okrem plávania sa v našej škôlke pravidelne 2x do týždňa uskutočňuje aj krúžok anglického jazyka, počas ktorého sa našim deťom venuje milá pani lektorka.

ŠPORTOVÁ OLYMPIÁDA

16.5.2019 sa naše deti zúčastnili športovej olympiády organizovanej mestom Žilina, kde si zmerali sily s deťmi z ďalších mestských škôlok a za ich snahu a šikovnosť dostali medaily ako naozajstní olympionici.

FUTBAL MŠK

Tento rok sa naša materská škola zapojila do krásneho projektu so žilinskými futbalistami. Detičky tak majú možnosť hrať s našimi špičkovými futbalistami priamo u nich na štadióne a rozvíjať tak svoju rýchlosť, obratnosť a pohotovosť. GÓÓÓÓÓÓL! :)

Fotogaléria: ZIMNÉ RADOVÁNKY:)

ZIMNÁ OLYMPIÁDA

Keď sme sa počas zimy konečne dočkali snehu, spravili sme si na školskom dvore zimnú olympiádu, z ktorej mali deti veľkú radosť. Najväčší úspech mal samozrejme slalom na lopári :)

Fotogaléria: TEKVIČKY:)

TEKVIČKY

24.októbra 2018 naše deti s rodičmi priniesli jesennú náladu do priestorov materskej školy, ktorú vyzdobili svojimi vyrezanými a ozdobenými tekvičkami.

NÁVŠTEVA U HASIČOV

Počas jesene naše detičky navštívili hasičskú stanicu, kde sa im venoval naozajstný ujo hasič. Mohli si vyskúšať sedenie v hasičskom aute, hasičskú helmu a zlatým klincom progrqamu bolo hasenie z naozajstnej hadice.

NÁVŠTEVA KNIŽNICE

Naše detičky radi navštevujú krajskú knižnicu, kde sa im tety knihovníčky krásne venujú. Po úvodnom prečítaní poučného príbehu deti riešili rôzne úlohy a na konci sa premiestnili do kreatívnej miestnosti, kde vyfarbovali omaľovánky s hrdinami príbehu podľa vlastnej fantázie.

Karneval:)