Krúžková činnosť začína 4.10.2010

04.10.2010 10:00

 

Krúžková činnosť začína 4.10.2010 podľa nasledovného rozpisu:

 

  10.00 - 11.15 14.30 - 15.15 14.45- 15.30 15.00 - 15.30
Pondelok          Plavecký - 1.skupina       Flauta    
Utorok                  Angličtina -1.skupina      Angličtina -2.skupina    
Streda Plavecký - 2.skupina   Flauta            
Štvrtok   Angličtina -1.skupina   Angličtina -2.skupina
Piatok        

 

Na plavecký kurz deti potrebujú: plavky, uterák, plaveckú čiapku a rupsačik :-)

 

Rozdelenie detí do skupín:

 

  • Plavecký kurz spojený so saunovaním: 1. skupina

  1. Samko M. (2.tr.)
  2. Peťko F. (2.tr.)
  3. Matúško B. (2.tr.)
  4. Emmka K. (2.tr.)
  5. Karolínka Z. (2.tr.)
  6. Nikolka K (2.tr.)
  7. Simonka G. (2.tr.)
  8. Adamko K. (2.tr.)
  9. Matúško L.(2.tr.)
  10. Alexka Ž. (3.tr.)
  11. Saška Ž. (3.tr.)
  12. Barborka B. (3.tr.)
  13. Paťko M. (3.tr.)

 

  • Plavecký kurz spojený so saunovaním: 2. skupina

  1. Samko M. (3.tr.)
  2. Jakubko J. (3.tr.)
  3. Paťka M. (3.tr.)
  4. Samko Chovanec (3.tr.)
  5. Pavlínka V. (4.tr.)
  6. Valentínka S. (4.tr.)
  7. Maťko Š. (4.tr.)
  8. Andrejka M. (4.tr.)
  9. Magduška M. (4.tr.)
  10. Silvinka Z. (4.tr.)
  11. Maťko M. (4.tr.)
  12. Saška X.Z.Y. (4.tr.)
  13. Lívinka F. (4.tr.)
     

 

  • Anglický jazyk: 1. skupina

  1. Vladka M. (4.tr.)
  2. Andrejko M. (4.tr.)
  3. Maťko M. (4.tr.)
  4. Pavlínka V. (4.tr.)
  5. Šimonko D. (4.tr.)
  6. Maťko Š. (4.tr.)
  7. Rebečka R. (4.tr.)
  8. Veronika K. (4.tr.)
  9. Lívinka F. (4.tr.)
  10. Peťka T. (4.tr.)
  11. Saška X.Z.Y (4.tr.)
  12. Veronika P. (4.tr.)
  13. Valentínka S. (4.tr.)
  14. Leuška S. (2.tr)
  15. Peťko F. (2.tr)
  16. Samko M. (2.tr)
  17. Kubko R. (2.tr.)
  • Anglický jazyk: 2. skupina

  1. Alexka Ž. (3.tr.)
  2. Hugo R. (3.tr.)
  3. Paťka M. (3.tr.)
  4. Lukáško V. (3.tr.)
  5. Jakubko J. (3.tr.)
  6. Saška Ž. (3.tr.)
  7. Karolínka S. (3.tr.)
  8. Tomáško S. (3.tr.)
  9. Samko M. (3.tr.)
  10. Karolínka R. (3.tr.)
  11. Barborka B. (3.tr.)
  12. Janko K. (3.tr.)
  13. Maťko Š. (3.tr.)
  14. Tomáško M. (3.tr.)

Ďalšie informácie TU.